Enca Haxhia: Xhinset i dashurojnë të pasmet e mia

Enca Haxhia: Xhinset i dashurojnë të pasmet e mia

Enca Haxhia vuri sërish në fokus të pasmet e saj.

Këngëtarja Enca Haxhia e ka publikuar një fotografi të re në llogarinë e saj në Instagram.

Në imazhin e postuar, Enca ka treguar vithet e formësuara të cilat ka thënë se xhinset ia dashurojnë ato.

“Xhinset i dashurojnë të pasmet e mia dhe të pasmet e mia ato po ashtu”, ka shkruar Enca pranë postimit, foto e realizuar në kuadër të një reklame. Këngëtarja e njohur përveç me muzikë ka marrë vëmendjen edhe me pozat si kjo e fundit në Instagram.

Ajo në këtë rrjet social ndiqet nga 2 milionë njerëz.