Gold AG sjell me videoklip këngën “Letra e babës”

Gold AG sapo ka publikuar projektin e tij të ri.

Gold AG ka publikuar projektin e tij të ri me titull “Letra e babës”, të cilën e solli të shoqëruar edhe me videoklip.

Për tekstin dhe muzikën është kujdesur vetë reperi, orkestrimin e bëri Florent Boshnjakju, vokalin në refren e këndon Egzon Ibrahimi, kurse videoja u punua nga Max Production.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën prekëse me titull “Letra e babës”, kënduar nga Gold AG.


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/genstilc/domains/rtvaldi.com/public_html/footer.php on line 48