Enca nuk i ndal provokimet (FOTO)

Enca nuk i ndal provokimet (FOTO)

Ajo është e njohur për provokimet që bën dhe nuk e ka ndërmend të ndalet.

Këngëtarja nga Shqipëria, Enca Haxhiu edhe në imazhin e radhë ka arritur të jetë në qendër të vëmendjes.

Enca kishte veshur një kostum të ngushtë i cili vinte në pah gjoksin e saj ‘gjigant’ të cilin këngëtarja e tregon me krenari në secilën paraqitje.

Ndryshe, së fundi ajo ka publikuar këngën ‘Hajde’ në bashkëpunim me këngëtarin, Muharrem Ahmeti.