Irina Shayk ndryshon pamjen, nuk do e njihni me imazhin e ri

Irina Shayk ka habitur të gjithë me ndryshimin e bërë.

rina Shayk është cak i mediave rozë çdo kjo për shkak edhe të jetës së saj private, por tani modelja ka marrë vëmendjen e publikut me ndryshimin e bërë.

Bukuroshja ruse minuta më parë ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram ku ka befasuar të gjithë me stilin e ri, ajo ka shkurtuar dhe ka mbyllur ngjyrën e flokëve.

Përndryshe, muaj më parë Irina i dha fund lidhjes disa vjeçare me Bradley Cooperin me të cilin ka edhe një vajzë.