• E mërkurë / May-27 13:53
  • Kontakt

Modelja braziliane rrëzohet teksa del për të bërë fotografi

Modelja dhe aktorja e njohur braziliane Liziane Gutierrez ka vendosur për një ‘photoshoot’ të nxehtë, derisa gjërat nuk shkuan ashtu siç ishin menduar

Ajo teksa po shkonte drejt aparatit në Las Vegas, me veshjen e nxehtë të Krishtlindjeve, me bikini sikur ‘Santa’ kishte të mbathura edhe këpucë me rrota.

Liziane në një moment humbi ekuilibrin dhe u rrëzua mjaft frikshëm.

Lajm i mirë është se ajo shpëtoi nga ndonjë lëndim serioz.