• E mërkurë / Dec-19 15:27
  • Kontakt

Edisa Ahmedi dhe Ilda Nuhiu prezentuan klipin e ri në Tv 21 Maqedoni

Dy këngëtaret e talentuara të ''Mollëkuqeve'' prezentuan klipin e ri...

Mbrëmë ishim të ftuar  Edisa Ahmedi dhe Ilda Nuhiu në emisionin Magazinë Ditore ne RTV21 në Maqedoni, ku edhe kanë promovuar klipin më të ri të Edisës dhe Ildës. Dy këngëtaret e reja janë duke u ngjitur majave të sukseseve  e tyre që janë duke i arritur në sferën e muzikës.

 Po ashtu kanë diskutuar edhe për festivalin Mollëkuqet ku në këtë vitë do të shëndrohet në festival Internacional i cili do të jetë një mundësi shumë e mirë për fëmijë tanë. Gjatë këtij emisionit i prezantuam edhe ftesat e shumta ndërkomtare qe i kemi për këtë vitë ku shpresoj që edhe do të arrijm edhe më shumë se vitin e kaluar. 

Një emision i till gjithmonë do të ketë sukses kur moderatorët janë në nivelin e duhur këtë fakt e tregojn edhe moderatorët e Magazinës ditore Ardi me Rinën ku janë shumë të ëmbël dhe shumë të zot në moderim ku ju urojë të kenë shumë suksese në jetë, ka shkruar në facebook Arta Haziri- Nuhiu.


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/genstilc/domains/rtvaldi.com/public_html/footer.php on line 48