Fotografi të rralla! Ronela Hajati me fustan nusërie (Foto)

Këngëtarja Ronela Hajati është shumë e dashur për publikun.

Këngëtarja njihet si një nga femrat me më pak komplekse në estradë, duke mos ia vënë veshin kritikave për kilet e tepërta.

Edhe pse me më shumë kile sesa shumica e femrave të shoubizit, Ronela duket gjithmonë për mrekulli.

Në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja ka postuar disa imazhe në të cilat befasoi të gjithë.

Në atë foto të shkrepura shumë vite më parë, Ronela ishte veshur me fustan të bardhë dhe ishte me shumë më pak kile sesa ka tani, ndërsa mbishkrimi  që u kishte lënë është “Dy kile dhe e çmendur”.


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/genstilc/domains/rtvaldi.com/public_html/footer.php on line 48