Nëna e Ledrit zbulon se me kë po ''flirton'' ai (Foto)

Ledri Vula është reper shumë i suksesshëm shqiptar dhe njëherësh shumë i kërkuar.

Ai është shumë aktiv në rrjete sociale, po ndanë kohë edhe për tu relaksuar larg aktiviteteve të përditshme.

Këto ditë, reperi përmes rrjeteve sociale ka treguar se po qëndron në Brezovcë, e bashkë me të është e ëma e tij, Xheraldina.

Kjo e fundit në Instagramin e saj ka postuar dy foto ku shihet Ledri dhe Arbër Xhikolli me një qenush.

“Kur dy meshkuj kanë të njëjtin flirt”, ka shkruar ajo mbi fotografitë ku shihet në njërën Ledri e në tjetrën producenti Arbër Gjikolli.


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/genstilc/domains/rtvaldi.com/public_html/footer.php on line 48