Kështu duket Shyhrete Behluli në veshje sportive (Foto)

Këngëtarja Shyhrete Behluli është emër shumë i dashur në estradë.

Ajo është shumë aktive me projekte muzikore dhe koncerte brenda dhe jashtë vendit.

Në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja ka postuar një foto në të cilën u shfaq bashkë me bashkëshortin e saj Lulin.

Që të dy dukeshin shumë të lumtur derisa po shikonin njëri-tjetrin në sy, kurse këngëtarja ishte veshur në sportive.

“Nuse kosovare”, titullohet kënga e fundit nga Shyhretja që e solli në duet me vajzën e saj, Engjëllusha Salihun. 


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/genstilc/domains/rtvaldi.com/public_html/footer.php on line 48