Greta Koçi publikon këngën e re ''Ku gabum''

Këngëtarja Greta Koçi sapo e ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

‘Ku gabum’ mban titullin kënga për tekstin e së cilës është kujdesur motra e saj Eni.

Në të është trajtuar dashuria dhe dhimbjet e ndarjes e menjëherë pas publikimit ka filluar të pëlqehet nga fansat të cilët e kanë gjetur veten aty.

Kënga vjen e realizuar edhe me videoklip të punuar nga Black Fish Entertainment nën shoqërimit e guritarës nga Shkelqim Dule.


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/genstilc/domains/rtvaldi.com/public_html/footer.php on line 48