Shkenda Dubova prezanton nënën, bukurinë e ka trashëguar nga ajo

Këngëtarja Shkenda Dubova na ka prezantuar me nënën e saj.

Këtë e ka bërë nëpërmjet një fotografie të cilën e ka ndarë për ta uruar atë publikisht me rastin e ditëlindjes.

”Urime ditëlindjen o drita ime, nënë” ishin fjalët e Shkendës ndërsa ajo çfarë automatikisht bie në sy tek ky imazh është se gruaja në foto është një zonjë e vërtetë dhe se këngëtarja e njohur bukurinë e ka trashëguar nga ajo.


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/genstilc/domains/rtvaldi.com/public_html/footer.php on line 48