Reagon PDSH pasi profiteri i APN-së Lavdrim Nuhiu i kujton vdekjen PDSH-së

Reagon PDSH pasi profiteri i APN-së Lavdrim Nuhiu i kujton vdekjen PDSH-së

Reagimi i PDSH-së nëndega në Raincë:

Bashkevendas te dashur,sic jeni njoftuar sot partia pushtet sot hapi fushaten zgjedhore pikerisht ne fshatin tonë Raincë. Qe nga pluralizmi politik e deri me sot ne fshatin tone ka vepruar cdo parti shqiptare dhe fushata ka pasur gjithmone nje etike,rend e respekt per bashkevendasit tane te partive kundershtare! Mirepo me ardhjen ne skenen politike te partise APN,kjo fryme ndryshoi totalisht,duke sjelle percarje,shantazhime e cdo gje negative! Sot,me rastin e fushates se kesaj partie,PROFITERI i kesaj partie,i frymezuar nga kryetari i tij,ua kujtoi vdekjen gjithe bashkvendasve tane,duke neperkembe nderin,moralin e mundin e te pareve tane,qe me shume mund e sakrifica arriten ta ndertonin!
Bashkevendas te dashur,ju lutem te jeni te vetedijshem kend do ta votoni me 28 mars 2021,votoni ata te cilen kontribuan,punuan e vepruan ne te mire te vendit tone e kombit tone,denoni masovikishit ata te cilet sollen kete fryme negative ne vendin tone!