Ndërron jetë Shpetim Ramadani nga Corrotica në SHBA

Ndërron jetë Shpetim Ramadani nga Corrotica në SHBA


Më 13 shkurt 2018 në SHBA ka ndërruar jetë tragjikisht në moshën 19 vjeçare SHPËTIM RAMADANI nga fshati Corroticë i Komunës së Preshevës.

Shpëtim Ramadani në Amerikë kishte lindur më 7 tetor 1999.

Allahu e mëshiroftë në botën tjetër, ndërsa RTV Aldi prindërve të tij, farefisit dhe gjithë miqëve ju shpreh ngushëllime të thella për këtë vdekje tragjike.


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/genstilc/domains/rtvaldi.com/public_html/footer.php on line 48