Një tjetër tërmet trondit Shqipërinë, ja fuqia dhe epiqendra

Një tjetër tërmet i fuqishëm tronditi sot Shqipërinë.

Një tjetër tërmet i fuqishëm tronditi sot Shqipërinë.

Tërmeti u regjistrua në orën 15.05 dhe ishte i shkallës 4.7 ballë, raportojnë mediat në Tiranë.

Epiqendra e tij u regjistruar 2 km larg Rrogozhinës, në një  thellësi 5 km.


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/genstilc/domains/rtvaldi.com/public_html/footer.php on line 48