Mediat serbe: Kuvendi i Kosovës, rrëmujë

Ndërprerja e seancës së sotme te Kuvendit të Kosovës në mungesë të kuorumit, është në fokus të mediave serbe.

“Parlamenti i Kosovës rrëmujë, seanca shtyhet për nesër”, është titulli me të cilin Tanjug, e ka titulluar artikullin.

“Seanca e sotme e Kuvendit të Kosovës është ndërprerë pasi që Lidhja Demokratike e Kosovës dhe Lëvizja Vetëvendosje e lëshuan seancën”.

“Kjo seancë me të njëjtën agjendë vazhdon nesër”.


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/genstilc/domains/rtvaldi.com/public_html/footer.php on line 48